Media Markt - godziny otwarcia, lokalizacje

Najlepsza jakość

Utrzymanie wysokiej jakości świadczonych usług to główne założenie działalności Media Markt. Z tego też powodu kierownictwo w salonach kładzie duży nacisk na to, by oferowane produkty były wyłącznie markowe, a personel przyporządkowany do odpowiedniego działu i zgodnie z kwalifikacjami. W tym przypadku szczególnie ważne są regularne szkolenia kadry w zakresie konkretnego asortymentu, dzięki czemu wiedza pracowników rośnie, a potencjalni klienci mają pewność, że pomoc uzyskana w sklepie będzie kompetentna.

Duży wybór usług

Wyjątkowa struktura własnościowa sieci sklepów Media Markt sprawia, że firma szybko reaguje na zmiany zachodzące na rynku. Co za tym idzie prezentowana oferta dostosowywana jest do postępujących błyskawicznie zmian technologicznych i potrzeb przyszłych klientów. Warto również mieć na uwadze, że Media Markt prócz dysponowania szerokim wachlarzem dostępnych produktów, proponuje dostawę i instalację zakupionych sprzętów.

Trafny marketing

Przeprowadzone badania marketingowe wskazują, że sposób na reklamę stosowany przez sieć sklepów Media Markt jest jednym z najskuteczniejszych. Emitowany w telewizji oraz w Internecie spot reklamowy, choć ryzykowny, okazał się niezwykle trafny, a co za tym idzie stał się najpopularniejszym w tym segmencie rynku. Efektem odważnych zabiegów marketingowych jest większe uznanie wśród konsumentów, których liczba w ostatnim czasie również znacznie się powiększyła.

Aktualnie firma dysponuje 38 sklepami w całej Polsce.

Wykaz sklepów Media Markt na rynku polskim.

 

Autor

redakcja epromocyjni.pl