Polska sieć marketów budowlanych otwiera swój 16. sklep w kolejnym województwie

Otwarcie nowego sklepu w Bogatyni oznacza, że mieszkańcy będą mieli dostęp do szerokiego wyboru produktów i usług w ich własnym mieście. Otwarcie sklepu w Bogatyni odbędzie się w dniach 14-15 lipca, czyli przez dwa pełne dni. Klienci z Bogatyni i okolic będą mieli możliwość skorzystania z licznych atrakcji, promocji oraz udziału w interesujących konkursach. W sklepie dostępna będzie wygodna kasa samoobsługowa, możliwość zwrotu towarów przez 365 dni oraz bezpłatny transport w promieniu 20 km od sklepu (lub dalszy za niewielką opłatą).

HIPPER.pl otwiera swoje fizyczne sklepy

Marka HIPPER.pl została założona w 2021 roku i w kwietniu tego samego roku otworzyła swój pierwszy fizyczny sklep. Od tego czasu sieć HIPPER.pl Dom & Ogród rozrosła się na terenie całej Polski, posiadając już 15 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy. W ofercie sieci znajduje się szeroki wybór produktów niezbędnych do budowy, remontu, renowacji i wyposażenia domu oraz ogrodu.

Obecnie sklepy HIPPER.pl znajdują się w Zelowie, Koziegłowach, Świnoujściu, Szubinie, Środzie Wielkopolskiej, Nakle nad Notecią, Osiu, Witkowie, Tucholi, Nowogardzie, Przasnyszu, Jastrowiu, Zambrowie, Biłgoraju oraz Bogatyni. Sieć HIPPER.pl koncentruje się na mniejszych miastach i miejscowościach, aby zaopatrywać lokalnie i sąsiedzko mieszkańców w niezbędne produkty do domu i ogrodu.

Właściciele marki HIPPER.pl zapowiedzieli, że w latach 2023-2024 planują rozszerzyć swoją działalność na kolejne województwa. Nie mają zamiaru zwalniać tempa i kontynuować rozbudowę swojego zasięgu. Spis sklepów dostępny na stronie HIPPER.pl.

Kategorie: Promocje dla Taty,

Autor

redakcja epromocyjni.pl